Klassisk stol 1700-tal

Klassisk stol 1700-tal
Klassisk stol 1700-tal
Klassisk stol 1700-tal
Klassisk stol 1700-tal
Klassisk stol 1700-tal
Klassisk stol 1700-tal
Klassisk stol 1700-tal
Klassisk stol 1700-tal
Klassisk stol 1700-tal
Klassisk stol 1700-tal
Klassisk stol 1700-tal
Klassisk stol 1700-tal

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOL, Holland 1700-tal, fanérad i flertalet träslag, yttäckande inläggningar av blommor och fåglar sk. bloemen marqueterie, löstagbara sits, sitthöjd ca 46, totalhöjd ca 112 cm

Skador, lagningar

433837

2017-01-18