Alan Uglow, Double Vertical. Horizontal
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALAN UGLOW (Storbritannien, 1941-2011): (3)
Double Vertical. Horizontal. One Vertical,
signerade, daterade och numrerade Alan Uglow -91, 17/25, triptyk, akvatint och gravyr, vardera ca 56x78 cm
1 saknar glas samt med smärre ytrispor
433838
2017-01-18