Alan Uglow, Double Vertical. Horizontal

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALAN UGLOW (Storbritannien, 1941-2011): (3)
Double Vertical. Horizontal. One Vertical,
signerade, daterade och numrerade Alan Uglow -91, 17/25, triptyk, akvatint och gravyr, vardera ca 56x78 cm

1 saknar glas samt med smärre ytrispor

433838

2017-01-18