Speglar från frisörsalong

Speglar från frisörsalong
Speglar från frisörsalong
Speglar från frisörsalong
Speglar från frisörsalong
Speglar från frisörsalong
Speglar från frisörsalong

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGLAR, 1 par, 1900-talets mitt, från frisörsalong, ca 79x79 cm

Smärre slitage

433840

2017-01-18