Oscar Hullgren oljemålning

Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR HULLGREN (1869-1948): Motiv från Portugal, signerad och daterad 1924, olja på duk, ca 81x63 cm

433841

2017-01-18