Halda fickur 18K guld år 1900
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HALDA, fickur, 18K guld, år 1900, plexiglas, manuellt uppdrag, boett signerad HH C (Karlskrona) X6, serienr. 6342, kaliber A, diameter 50 mm, vikt 89 g
Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Bucklor. Gravyr på innerboett.
433843
2017-01-25