Halda fickur 18K guld år 1900

Halda fickur 18K guld år 1900
Halda fickur 18K guld år 1900
Halda fickur 18K guld år 1900
Halda fickur 18K guld år 1900
Halda fickur 18K guld år 1900
Halda fickur 18K guld år 1900
Halda fickur 18K guld år 1900
Halda fickur 18K guld år 1900

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HALDA, fickur, 18K guld, år 1900, plexiglas, manuellt uppdrag, boett signerad HH C (Karlskrona) X6, serienr. 6342, kaliber A, diameter 50 mm, vikt 89 g

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Bucklor. Gravyr på innerboett.

433843

2017-01-25