Bestick förgyllt silver
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
J E TORSK, uppläggningsbestick, 2 st, förgyllt silver, längd 25 cm, UPPLÄGGNINGSBESTICK, 2 st, förgyllt silver, Hallberg, ciselerad dekor, längd 19 cm, DESSERTSKEDAR, 6 st, förgyllt silver, modell svensk spetsig, samtilga 1900-talets början, total vikt ca 620 g
Dessertskedarna med monogram
433845
2017-01-18