Bestick förgyllt silver

Bestick förgyllt silver
Bestick förgyllt silver
Bestick förgyllt silver
Bestick förgyllt silver
Bestick förgyllt silver
Bestick förgyllt silver
Bestick förgyllt silver
Bestick förgyllt silver
Bestick förgyllt silver
Bestick förgyllt silver

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

J E TORSK, uppläggningsbestick, 2 st, förgyllt silver, längd 25 cm, UPPLÄGGNINGSBESTICK, 2 st, förgyllt silver, Hallberg, ciselerad dekor, längd 19 cm, DESSERTSKEDAR, 6 st, förgyllt silver, modell svensk spetsig, samtilga 1900-talets början, total vikt ca 620 g

Dessertskedarna med monogram

433845

2017-01-18