Blombord 1800-tal

Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal
Blombord 1800-tal

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BLOMBORD / YTTERFODER, 1800-tal, oktagonal form, mahogny, med intarsia, inredd med bemålad plåthållare, på hjul, höjd 54, 74x49 cm

Torrsprickor, fuktskador

433846

2017-01-18