Sakral figur

Sakral figur
Sakral figur
Sakral figur
Sakral figur
Sakral figur
Sakral figur
Sakral figur
Sakral figur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAKRAL SKULPTUR, 1700-tal eller äldre, skulpterat och bemålat trä, höjd ca 22 cm

Skador, delar saknas

433850

2017-01-18