Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SAKRAL SKULPTUR, 1700-tal eller äldre, skulpterat och bemålat trä, höjd ca 22 cm
Skador, delar saknas
433850
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här