Figurgrupp 1800-tal

Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal
Figurgrupp 1800-tal

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FIGURGRUPP, 1800-tal, man och kvinna i bemålat lergods/massa, monterad på träsockel, rörliga "huvuden", mannen med rörlig arm, höjd ca 17 cm

Skador, lagningar, saknar attribut

433855

2017-01-18