Helvetia armbandsur 18K guld
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HELVETIA, armbandsur, 18K guld, 1970-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, serienr. 278303910, diameter 34 mm
Verket går vid inrksivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Bucklor. Saknar uppdragskrona.
433856
2017-01-25