Helvetia armbandsur 18K guld

Helvetia armbandsur 18K guld
Helvetia armbandsur 18K guld
Helvetia armbandsur 18K guld
Helvetia armbandsur 18K guld

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELVETIA, armbandsur, 18K guld, 1970-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, serienr. 278303910, diameter 34 mm

Verket går vid inrksivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Bucklor. Saknar uppdragskrona.

433856

2017-01-25