Wilhelm Kåge
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WILHELM KÅGE (1889-1960): Porträtt, delvis signerade, teckningar och träsnitt, 5+1 st samramade, varierande mått, även porträtt av Wilhelm Kåge tecknad av
IVAN HOFLUND (1887-1948), rammått 60x75 cm
Skador
433858
2017-01-18