Wilhelm Kåge

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): Porträtt, delvis signerade, teckningar och träsnitt, 5+1 st samramade, varierande mått, även porträtt av Wilhelm Kåge tecknad av
IVAN HOFLUND (1887-1948), rammått 60x75 cm

Skador

433858

2017-01-18