Per Torndahl Ljusstakar 1 par mässing

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER TORNDAHL, ljusstakar, 1 par, mässing, för 2 ljus vardera, 1930-tal, signerade, höjd ca 17 cm

433861

2017-01-18