Curt Hällqvist

Curt Hällqvist
Curt Hällqvist
Curt Hällqvist
Curt Hällqvist

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT HÄLLQVIST, I tamburen, signerad samt daterad -47, olja på duk, 58x37 cm

433866

2017-01-30