Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CURT HÄLLQVIST, I tamburen, signerad samt daterad -47, olja på duk, 58x37 cm
433866
2017-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här