Kalle Hedberg oljemålning

Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLE HEDBERG (1894-1959): Komposition, signerad Kalle, olja på duk, ca 89x116 cm

433867

2017-01-18