Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983): Homenatge à Joan Prats, 1972, signerad och numrerad Miró 86/150, färglitografi, ca 75x58 cm
LITTERATUR: Mourlot 852
Ej examinerad ur ram
433874
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här