Joan Miro färglitografi

Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): Homenatge à Joan Prats, 1972, signerad och numrerad Miró 86/150, färglitografi, ca 75x58 cm
LITTERATUR: Mourlot 852

Ej examinerad ur ram

433874

2017-01-18