Omega Rätt Tid bordsur 1950-tal

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OMEGA, Rätt Tid, lackerad och förgylld metall, 1950-tal, manuellt uppdrag, kronometer, 8-dagars gång, refnr. 5008, verknr. 895409, calibernr. 53.7.SC-6720, 150x150 mm

SAV garanterar ej funktionen. Märken, slitage.

433875

2017-03-27