G Tissot pastell

G Tissot pastell
G Tissot pastell
G Tissot pastell
G Tissot pastell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Modell med hårband, signerad J Tissot, pastell, ca 55x42 cm

433879

2017-01-18