D Roberts oljemålning

D Roberts oljemålning
D Roberts oljemålning
D Roberts oljemålning
D Roberts oljemålning
D Roberts oljemålning
D Roberts oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

D ROBERTS (England, 18/1900-tal): "Early Morning", signerad, olja på duk, ca 20x34 cm

433881

2017-01-18