Målning England 18/1900-tal

Målning England 18/1900-tal
Målning England 18/1900-tal

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 18/1900-tal): Fåraherdar, signerad, olja på duk, ca 49x75 cm

Dukskada

433882

2017-01-18