A Hökenberg oljemålning

A Hökenberg oljemålning
A Hökenberg oljemålning
A Hökenberg oljemålning
A Hökenberg oljemålning
A Hökenberg oljemålning
A Hökenberg oljemålning

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

A HÖKENBERG (1900-tal): Gondoljär, Venedig, signerad A Hökenberg, olja på duk, ca 75x56 cm

433883

2017-01-18