Uppsats nysilver

Uppsats nysilver
Uppsats nysilver
Uppsats nysilver
Uppsats nysilver
Uppsats nysilver
Uppsats nysilver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UPPSATS, nysilver, med glasinsats, märkt O-H Lagerstedt Eskilstuna, höjd 28, diameter 26 cm

Nagg och slitage

433890

2017-01-18