Erika Lagerbielke vaser

Erika Lagerbielke vaser
Erika Lagerbielke vaser
Erika Lagerbielke vaser
Erika Lagerbielke vaser
Erika Lagerbielke vaser
Erika Lagerbielke vaser

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ERIKA LAGERBIELKE, "Confetti", vaser, 3 st, Orrefors Gallery, signerade och numrerade, polykromt glas, höjd ca 17-24 cm

433896

2017-01-18