Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ERIKA LAGERBIELKE, "Confetti", vaser, 3 st, Orrefors Gallery, signerade och numrerade, polykromt glas, höjd ca 17-24 cm
433896
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här