Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AVDELNINGSKÄRM, 4 dlr, 1900-talets början, höjd ca 177, 40 cm vardera

Slitage, ytskador

433899

2017-01-18