Snusdosor silver 18/1900-tal

Snusdosor silver 18/1900-tal
Snusdosor silver 18/1900-tal
Snusdosor silver 18/1900-tal
Snusdosor silver 18/1900-tal
Snusdosor silver 18/1900-tal
Snusdosor silver 18/1900-tal
Snusdosor silver 18/1900-tal
Snusdosor silver 18/1900-tal
Snusdosor silver 18/1900-tal
Snusdosor silver 18/1900-tal
Snusdosor silver 18/1900-tal
Snusdosor silver 18/1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSDOSOR, 6 st., silver, 1800/1900-tal, rektangulära med fällock, rundade hörn, invändigt förgyllda, längd 5, 7, 8, 8,5, 9,5x2 cm, total vikt ca 440 g

Bruksslitage, gravyr

433901

2017-01-19