Jan Stenvinkel blandteknik

Jan Stenvinkel blandteknik
Jan Stenvinkel blandteknik

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): Träd i blåst, signerad samt daterad 1976, blandteknik, 46x53 cm

433905

2017-01-31