Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNNAR HALLSTRÖM (1875-1943): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 98x131 cm
Ramskador, lagningar på ramen, rispa på duken
433912
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här