Gunnar Hallström

Gunnar Hallström
Gunnar Hallström
Gunnar Hallström
Gunnar Hallström
Gunnar Hallström
Gunnar Hallström

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR HALLSTRÖM (1875-1943): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 98x131 cm

Ramskador, lagningar på ramen, rispa på duken

433912

2017-01-19