Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KPM, tekoppar, 6 st, kaffekanna, porslin, Tyskland, spår av dekor i guld, kaffekannans höjd ca 24 cm
Kaffekannans lock med lagning, ett fat med ett mindre nagg
433918
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här