Tekoppar kaffekanna KPM

Tekoppar kaffekanna KPM
Tekoppar kaffekanna KPM
Tekoppar kaffekanna KPM
Tekoppar kaffekanna KPM
Tekoppar kaffekanna KPM
Tekoppar kaffekanna KPM
Tekoppar kaffekanna KPM
Tekoppar kaffekanna KPM

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KPM, tekoppar, 6 st, kaffekanna, porslin, Tyskland, spår av dekor i guld, kaffekannans höjd ca 24 cm

Kaffekannans lock med lagning, ett fat med ett mindre nagg

433918

2017-01-19