Sven X:et Erixon färglitografi

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Landskap, signerad Sven Erixson, PT, färglitografi, ca 70x46 cm

433923

2017-01-20