Salongsbord 1900-talets första hälft

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, möjligen Carl Malmsten, betsat underrede, skiva fanérad i rotfanér, höjd ca 73, diameter 84 cm

Bordsskivans lack med krackeleringar

433924

2017-01-20