Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
JEAN MARAIS, skål, vas, lergods, 1900-talets andra hälft, brunglaserade, signerade Jean Marais, höjd ca 9 resp 13 cm
433926
2017-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här