Skål Vas Marais

Skål Vas Marais
Skål Vas Marais
Skål Vas Marais
Skål Vas Marais
Skål Vas Marais
Skål Vas Marais

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

JEAN MARAIS, skål, vas, lergods, 1900-talets andra hälft, brunglaserade, signerade Jean Marais, höjd ca 9 resp 13 cm

433926

2017-01-20