Stop 1900-talets första hälft

Stop 1900-talets första hälft
Stop 1900-talets första hälft
Stop 1900-talets första hälft
Stop 1900-talets första hälft
Stop 1900-talets första hälft
Stop 1900-talets första hälft
Stop 1900-talets första hälft
Stop 1900-talets första hälft

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOP, 1900-talets första hälft, enligt uppgift från Gillet i Uppsala, beslag i tenn med monogram, slipat glas, höjd ca 16,5 cm

Smärre nagg, med gravyr

433927

2017-01-20