Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 200 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, otydliga mästarstämplar, Stockholm 1823, höjd ca 13 cm
Lagningar
433930
2017-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här