Ljusstakar Karl Johan silver

Ljusstakar Karl Johan silver
Ljusstakar Karl Johan silver
Ljusstakar Karl Johan silver
Ljusstakar Karl Johan silver
Ljusstakar Karl Johan silver
Ljusstakar Karl Johan silver
Ljusstakar Karl Johan silver
Ljusstakar Karl Johan silver
Ljusstakar Karl Johan silver
Ljusstakar Karl Johan silver

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, otydliga mästarstämplar, Stockholm 1823, höjd ca 13 cm

Lagningar

433930

2017-01-20