Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, bok och ek, lös bricka, höjd 61, 68x43 cm
Bruksslitage
433933
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här