Serveringsvagn på hjul

Serveringsvagn på hjul
Serveringsvagn på hjul
Serveringsvagn på hjul
Serveringsvagn på hjul
Serveringsvagn på hjul
Serveringsvagn på hjul
Serveringsvagn på hjul
Serveringsvagn på hjul

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, bok och ek, lös bricka, höjd 61, 68x43 cm

Bruksslitage

433933

2017-01-19