Orientmatta antik

Orientmatta antik
Orientmatta antik
Orientmatta antik
Orientmatta antik

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, Lori, antik, ca 188x390 cm

Smärre slitage lagningar

433934

2017-01-19