Salongsgrupp i gustaviansk stil
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, förgylld, delvis skuren dekor, 1900-talets första hälft, bestående av soffa, två fåtöljer, två stolar, soffans bredd ca 207, sitthöjd 48 cm
Slitage
433941
2017-01-19