Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 6 st, England, regencystil, 1900-tal, mahognyfaner, klädda sitsar, sitthöjd ca 44 cm
433943
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här