Stolar England

Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 6 st, England, regencystil, 1900-tal, mahognyfaner, klädda sitsar, sitthöjd ca 44 cm

433943

2017-01-19