Salongsgrupp i Karl Johanstil

Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil
Salongsgrupp i Karl Johanstil

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 delar, Karl Johanstil, mahogny och mässingsbeslag, 1900-talets första hälft, bestående av soffa, två karmstolar, två stolar, soffan längd ca 117, sitthöjd 40 cm

Slitage, en av karmstolarna med lagningar

433945

2017-01-19