Axel Olson färglitografi

Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Liljor i fönster, signerad Axel Olson, 212/290, färglitografi, ca 32x43 cm

433947

2017-01-26