Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, Frankrike 1930-tal, märkt Piper Heidsieck Reims, samt märkt André Leroy T.L Made in France, höjd 20,5 cm
Smärre emaljskada, mindre bucklor och repor
433951
2017-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här