Champagnekylare Frankrike

Champagnekylare Frankrike
Champagnekylare Frankrike
Champagnekylare Frankrike
Champagnekylare Frankrike
Champagnekylare Frankrike
Champagnekylare Frankrike
Champagnekylare Frankrike
Champagnekylare Frankrike

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, Frankrike 1930-tal, märkt Piper Heidsieck Reims, samt märkt André Leroy T.L Made in France, höjd 20,5 cm

Smärre emaljskada, mindre bucklor och repor

433951

2017-01-21