Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Ryssland / Baltikum, 1800-tal, empire, skuren dekor, fanerade i mahogny, sitthöjd ca 42 cm, total höjd 90 cm

Lagningar och fanérskador

433953

2017-01-19