Stol Chiavarityp

Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp
Stol Chiavarityp

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, Chiavari-typ, mässing, 1900-talets mitt, sitthöjd 47 cm

Slitage

433956

2017-01-19