Orientmatta semiantik

Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, trädgårdsmönster, röd bård, ca 298x199 cm

Slitage, kantslitage samt mindre skador, något skev

433960

2017-01-19