Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i blå stenimitation, med underreden i plexiglas, höjd ca 73, 200x110 cm

Bruksslitage och repor

433964

2017-01-19