Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i blå stenimitation, med underreden i plexiglas, höjd ca 73, 200x110 cm
Bruksslitage och repor
433964
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här